Danışmanlık

Ne Yapıyoruz?

Değişen ekonomik koşullar, değişen müşteri ihtiyaç ve tercihleri ile teknolojik gelişmeler, rekabette öne çıkmayı hedefleyen otellerin bu değişimlere ayak uydurmalarını zorunlu kılmaktadır.

Günümüzde oteller devamlı olarak kendilerini pazarda konumlandırmak, fiyatlarını, aktivitelerini ve kararlarını sorgulamak ve otele iş sağlayan tüm kanalları günlük olarak yönetmek durumundadırlar.

Bu doğrultuda, talebi en iyi biçimde değerlendirip, otel imkanlarını doğru araçlar ve fiyatlandırma politikaları ile yönetmek şarttır. . Günlük olarak tüketilerek paraya dönüştürülmesi gereken yatırımları, zaman ve emeğin karşılığı böylece alınmış olacaktır.

Hotel Partner bu hedeflere ulaşmaları için otellere devamlı ya da proje bazlı olarak, özel çözümler üreterek destek vermektedir.

Yield Management

Yield Management

Gelir yönetimi sayesinde mikro piyasa düzeyinde tüketici davranışını öngörerek fiyat optimizasyonu ile işletmenizin gelir artışını maksimize edebilirsiniz.

Partner’ın sunduğu gelir yönetimi hizmetinin birincil amacı işletmenizin sunduğu hizmeti en doğru fiyatlandırma ve pakette, doğru müşteri kitlesine satmaktır.

İşletmenizin başarısında çok önemli bir rol oynayacak olan bu servisle müşterilerin ürün değerini doğru algılamalarını ve lokasyon, hizmet fiyatı ve ulaşılabilirlik durumlarını her bir müşteri segmentiyle tam olarak uyumlu hale getirebilirsiniz.

Otel Açılışı

Otel Açılışı

Otellerin açılış sürecinde destek ve yardım sunmakta olan Hotel Partner, işletmeniz için oldukça önemli olan bu süreçte sorumluluk üstlenerek, mümkün olan en rahat şekilde açılış evresini atlatmanızı sağlayabilir.

Otel Yönetimi

Otel Yönetim Danışmanlığı

Maliyet kontrolü, rezervasyon, faturalama ve satın alma gibi otel işletmesinde yer alan tüm süreçler için uluslararası kaliteye sahip bir hizmet sunmakta olan Hotel Partner’ın tecrübeli ekibi ile hedeflediğiniz başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Otel Durum Analizi

Otel Durum Analizi

Otel Durum Analizi sayesinde işletmelerin kendi güçlü veya zayıf yanlarını belirleyerek, dolaylı yollardan oluşma potansiyeli bulunan tehlikeleri erkenden saptayarak riski en aza indirgemek mümkündür.

Otel Durum Analizi

Fiyatlama Stratejileri

21. yüzyılın getirdiği ticaret alışkanlıklarında meydana gelen dönemsel ve sezonsal değişiklikler ile dinamik e-ticaret teknolojileri otel işletmelerinin başarılı olacağı fiyat segmenti konusunda Hotel Partner’dan yardım alabilirsiniz.

Günümüze kadar gerçekleşmiş olan pazarlama ve satış verilerinin analizi sonrasında markanın sahip olduğu segmentte en doğru fiyatlandırma stratejisi ile başarılı bir pozisyonlandırma mümkündür.

Online Rezervasyon Kanalları

Online Rezervasyon Kanalları Kurulumu

Otel sektörüne yeni adım atmış olan işletmenizin içinde bulunduğu lokasyon ve hizmet segmentinde kısa ve uzun vadeli başarısı için en büyük önem teşkil eden öğelerden biri online rezervasyon kanallarının kurulumudur.

Profesyonel ve tecrübeli Hotel Partner ekibi sayesinde işletmenizin başarı dolu bir yolculuğa yelken açmasını sağlayabilirsiniz.

Online Kanal Yönetimi

Online Kanal Yönetimi

Kurulumu tamamlanmış olan online rezervasyon kanallarının idare ve yönetiminde Hotel Partner ekibinden destek alarak işletmenizin doluluk oranının artması ve daha yüksek bir ciroya ulaşmasını mümkün kılabilirsiniz.

Satış & Pazarlama

Satış & Pazarlama

İşletmenizi Türkiye ve uluslararası pazarda mümkün olan en doğru şekilde tanıtmak ve sektörde gözlemlenen yeni gelişmeleri takip ederek, özellikle dijital mecrada hızlıca başarı yakalayarak hedef kitlenize ulaşmanız Hotel Partner’ın desteğiyle mümkündür.

Eğitimler

Eğitimler

Otelcilik ve konaklama hizmeti sunmakta olan işletmelerde başarının anahtarının üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti olduğunu varsayan Hotel Partner, ekibinizin hem teknik hem işlevsel açıdan marka kalitenizi ve misyonunuzu en iyi yansıtacak biçimde şekillenmesine yardımcı olabilir.

İletişim
Formu