Vertical Booking

Vertical Booking

Hotel Partner, Vertical Booking CRS sistemlerinin Türkiye resmi distribütörüdür.

Rezervasyon
Motoru

Günümüz piyasasında en kapsamlı özelliklere sahip rezervasyon motoru ile web sitenizin ziyaretçilerini misafire dönüştürebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Online Rezervasyon
Kanalları Yönetimi

Siz dağıtım kanallarına yönelik kuralları belirleyin, o aralıksız çalışarak tüm sistemleri eş zamanlı olarak senkronize etsin!

Detaylı Bilgi

GDS
Bağlantısı

Tüm dünya genelinde yaklaşık 150.000 farklı yerlerde GDS sistemi kullanan yaklaşık 500.000 Seyahat Acentesine Yeni jenerasyon GDS bağlantısıyla ulaşmak ister misiniz?

Detaylı Bilgi

Pazarlama
Araçları

Rate Checker, PCP Kampanyaları, Dönüşüm Analiz Raporları, Google Analytics

Detaylı Bilgi

Neden Vertical Booking?

Dünyada 44.978 otelin kullandığı en sorunsuz CRS sistemi

Vertical Booking her biri çok önemli olan Booking Engine, Channel Manager, GDS ve bir çok pazarlama aracını aynı anda ve tek bir yönetim panelinden sunan, dünyadaki en güçlü CRS sistemlerinden biridir. Böylece otelinizin tüm pazarlama yönetimi tek bir yerden yönetilir ve olabilecek hata oranı minimuma düşürülür. Size tüm çözümleri sağlayan tek bir ürün olduğu için kolaylıkla ve en hızlı şekilde otelinizi yönetebilirsiniz.

Otelcilik sektöründe deneyimli ekip tarafından hızlı ve Proaktif Destek

Sistemin içerisinde uyarı mesajları periyodik olarak takip edilerek müşterilerin doğru zamanda alması gereken aksiyonlar iletilir. Sistem uyarı mesajları sayesinde yaşanabilecek takip hataları engellenerek kullanıcı yönlendirilir.

Size her zaman bir telefon uzaklıkta, sizinle aynı dili konuşan ve gerektiğinde sizi ziyaret edebilen bir ekip

Uzman ekibimiz otelinizin kapasitesine, pazarına ve lokasyonuna göre ihtiyacınız olan ürünleri sunarak sistemin nasıl kullanılması gerektiği konusunda ve ilerleyen süreçte nasıl aksiyonlar alınması gerektiği konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Sistemimiz 5 odalı aparttan tutun da 5 yıldızlı zincir oteller grubuna hizmet verebilecek kadar esnek ve detaylıdır. Değerlendirme ve teklif sizin otelinizin ihtiyaçlarına göre yapılır.

Teknik ve gelir arttırıcı desteği otellerin satış politikalarını öğrenerek sistemi en uygun şekilde nasıl kullanmaları gerektiğini anlatarak veriyoruz. VB çok kaspsamlı aynı zamanda ihtiyaca göre basitleşebilen bir üründür. Uzmanlık alanımız doğrultusunda her otele yarar sağlayacak ürünler tavsiye edilmektedir.

Vertical Booking kullanan otellerde yıllık ortalama gelir artışı %40

Vertical Booking müşterilerine anlık olarak otelin sistem üzerinden aldığı gelir ve tüm rezervasyonların bilgisini sunar. Aynı zamanda çok detaylı istatistiklerin olduğu raporları da mevcuttur. Sistemindeki tüm otellerin yıllar arasında değişen gelirlerini de şeffaf olarak paylaşmaktadır.

İletişim
Formu