Hakkımızda

Hotel Partner Kimdir?

Hotel Partner, otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın süre yöneticilik ve danışmanlık deneyimi bulunan danışman ekibi ile otellere başta gelir yönetimi ve iş geliştirme konularında olmak üzere; satış, eğitim, dağıtım kanalları yönetimi ve sistemleri ile e-marketing çözümlerini kapsayan geniş bir yelpazede servis sunmaktadır.

Odak noktasını gelir yönetiminin” fiyat” – “doluluk” – “karlılık” konularına yerleştiren yaklaşımı ile; talep, fiyatlama ve potansiyeli ortaya çıkartarak, otellerin maksimum faydayı elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Hotel Partner’ın sunduğu çözümler, “İleriye Yönelik Tahmin” doğruluğunu artırarak, gelirlerin doğru ve verimli yönetilmesini sağlamaktadır.

Hotel Partner sadece danışmanlık veren bir firma değil, potansiyelinizi maksimum verimliliğe dönüştüreceğiniz bir kültürün işletmenizde yerleşmesi sürecinde yanınızdaki partneriniz olacaktır.

Danışmanlar

 

Emrah Özdamar

1997 senesinden sonraki on bir yılını Hilton otel zincirinde geçirdi. Hotel Partner’ı kurmadan önce son olarak Hilton Otelleri Gelir geliştirme İstanbul bölge ofisini kurarak Hilton İstanbul, Hilton ParkSA ve Conrad İstanbul otellerinin gelir geliştirme departmanlarının başında yer aldı. Hilton Ailesinde sırası ile ön büro, satış yetkilisi, satış müdürlüğü, gelir geliştirme (yield) müdürlüğü, rezervasyon ofisi müdürlükleri görevlerinde bulunarak iş geliştirme, satış pazarlama, gelir geliştirme ve online satış kanalları konularında geniş bir altyapıya sahip oldu. Anadolu Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümünü bitirdi.

 

İlhan Ertan

Otelcilik sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesini yurtiçi ve yurtdışında farklı yerel ve uluslararası otellerde çalışarak elde etmiştir. Hotel Partner Danışmanlık firmasını kurmadan önce son olarak Hilton Otelleri İstanbul Bölge Satış Ofisinde, Şirketler Satış Direktörlüğünü yapmış ve yine aynı kuruluşta son sekiz yılında sırası ile Satış Müdürlüğü, Satış Yetkilisi, Satış Analisti, Ön büro görevlisi ve Bellboy olarak çalışmıştır. Hilton Otelinde çalışmaya başlamadan önce ise Mega Residence İstanbul Oteli’nde bir sene boyunca Yönetici Adayı olarak tüm departmanlarda görev yapmıştır. Ayrıca ABD’de öğrenim gördüğü dönemde Outrigger Hotels Zincirinde Ön büro elemanı ve MTI Vacations firmasında satış elemanı görevlerinde bulunmuştur. İlhan Ertan, Bilkent Üniversitesi Turizm Bölümü ve Hawaii Pacific Universitesi, Seyahat Endüstrisi Yönetimi (Travel Industry Management) bölümü mezunudur.

İletişim
Formu